Miski WC – sprawdź rekomendacje specjalistów!

Dzisiaj, gdy ktoś modernizuje łazienkę i chce to wykonać tanio, praktycznie zawsze wybiera kompakt WC. Jednak czy rozwiązanie tańsze jest rowiązaniem lepszym. Osobiście sądzę, że lepiej jest wydać więcej i prócz funkcjonalności cieszyć się także wysoką stylistyką.
Dzisiejsze miski WC wyróżniają się ogromną stabilnością, odpornością oraz prostym montażem. Idealnie pasują do łazienek tradycyjnych, jak także tych zaaranżowanych w stylu modernistycznym. Z uwagi na różne kształty a także odmienny design każdy może znaleźć rozwiązanie przystosowane do jego potrzeb oraz preferencji. System umożliwia na oszczędność wody nawet 30% oraz łatwe sprzątanie bez wykorzystania silnych preparatów chemicznych, dzięki czemu dbamy o środowisko oraz zmieniamy nasz styl życia na EKO. To nowe bezkołnierzowe rozwiązanie spełnia oczekiwania użytkowników zwłaszcza dbających o czystość łazienki. Na rynku możemy spotkać różne modele misek a także przycisków spłukujących. Samą obudowę stelaża możemy dowolnie wykończyć harmonijnie z kompozycją wnętrza toalety. Wnętrze misy WC bardziej przypomina łatwą do utrzymania w czystości umywalkę lub bidet, aniżeli znane nam dotąd miski WC. Stanowi to rozwiązanie szczególnie zalecane do wnętrz modernistycznych. Sprawdzi się także w pomieszczeniach o małym metrażu, gdyż wizualnie powiększa przestrzeń. Z racji na brak relacji z podłożem mycie łazienki jest dokładniejsze, przyjemniejsze a także przebiega sprawniej. Opisując deski nie mogliśmy zapomnieć deskach samoopadających. To rozwiązanie staje się aktualnie standardem a także stosowane jest w większości przypadków. Wolnoopadająca deska sprawia, iż nie trzeba martwić się nieprzyjemny huk powiązany z uderzeniem klapy o muszlę. Starczy delikatnie pchnąć, by deska zamknęła się sama, cicho oraz bezpiecznie!

Toilet ontwerp

Szukając najlepszego kompaktu WC dobrze zwrócić uwagę na ilość zużywanej wody. W tym wypadku wiele zależy od samej pojemności zbiornika. Pamiętaj idealna łazienka to również łazienka tania, jaka wygeneruje dodatkową oszczędność dla twojego domku.
Nowoczesna miska WC wisząca stanowi wyposażenie nowoczesnej oraz w pełni ergonomicznej ubikacji. Jej mocna bryła posiada minimalistyczną formę, odpowiadającą aranżacji właściwej ze współczesnymi nurtami. Miska WC dedykowana jest do umocowania na ścianie, przez co masz swobodny dostęp do podłogi – to ułatwia zachowanie jej w higienicznej czystości. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, że utrzymanie czystości jest jeszcze prostsze. Świetny wygląd w zestawieniu z najwyższym poziomem higieny to jedynie niektóre korzyści płynące z bezrantowej misy wc. Miski WC są montowane na ścianie. Spłuczka jest zamaskowana w instalacji podtynkowej, a widoczny jest tylko włącznik spłukujący. Wielką zaletą podwieszanych misek WC jest to, że niezwykle łatwo jest wyczyścić podłogę pod toaletą. Dodatkowo można ją postawić na wyższej wysokości, dzięki czemu są idealnym rozwiązaniem dla osób wysokich Miska wc bez kołnierza to przede wszystkim duży krok w kierunku dbałości o czystość. Wszyscy wiemy, iż łazienka, a szczególnie wucet to zgromadzenie bakterii. Kołnierz w wc utrudnia dokładne czyszczenie oraz zdezynfekowanie tej części miski, jaka jest niewidzialna dla oka, a w jakiej zbiera się wiele zanieczyszczeń. Dobry płyn oczyszczający a także szczotka niewątpliwie ułatwią umycie powierzchni, do jakich można łatwo dotrzeć. Pechowo pod kołnierzem znajdują się takie miejsca, jakich nie zdezynfekuje nawet szczotka – ze względu na skomplikowany dostęp. Kołnierz w misce wc ma za zadanie zapobiegać wylewaniu się wody podczas spłukiwania, a także ułatwiać jej rozprowadzanie. Woda wpływa pod kołnierz oraz w zależności od ilości jej zużycia, spłukuje wyłącznie część miski. Ten nieregularny przepływ powoduje, iż brud nazbierany pod kołnierzem jest trudny do wyeliminowania. Jednak miska bezkołnierzowa, zwana również bezrantową ma profesjonalne, wyprofilowane kanały (wycięcia), które gwarantują łatwy przepływ wody po całkowitym obwodzie wc. Woda przepływa przez kanał i proporcjonalnie spłukuje wc nie pozostawiając w nim żadnych bakterii.